Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Słupska Giełda Nieruchomości s.c. M.M.A. Kocioł

Wileńska 36/3 Słupsk

Mapa

501 643...

501 643 449

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

www.gieldaslupska.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Słupska Giełda Nieruchomości to firma, która w sposób profesjonalny i skuteczny świadczy usługi z zakresu sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości.
Stanowimy sieć Biur Nieruchomości na terenie Słupska, Ustki i okolic.
Nieruchomości z rynku pierwotnego, wtórnego, komercyjnego i zagranicznego to filary naszej działalności.
Gwarantujemy wiarygodność, uczciwość, wysoką jakość obsługi oraz bezpieczeństwo transakcji
w komfortowej atmosferze. Celem wszystkich tych działań jest Państwa maksymalne zadowolenie
z naszych usług.
Wierzymy, że dzięki temu uda się wykreować profesjonalny wizerunek i będziemy zawsze firmą godną polecenia.

Zapewniamy kompleksową obsługę:
- szybki kredyt
- profesjonalną obsługę prawną całej transakcji.
Łączymy transakcje wiązane: sprzedaż nieruchomości z kupnem innej pobierając przy tym tylko jedną prowizję.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

129

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Słupska Giełda Nieruchomości s.c. M.M.A. Kocioł

Filtruj

699 000 zł61,12 m² 11 436,52 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym budynku Soho os. Westerplatte Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63,70 m² 5 164,84 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze wraz Z garażem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dogodnym parterze, w zadbanej...

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109 m² 8 431,19 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Atrakcyjny dom wolno stojący Z garażem! wykończony I umeblowany Z pięknym ogrodem! Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom wolno stojący...

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom wolno stojący W przepięknej lokalizacji! garaż Z kanałem O powierzchni 50m2! oferta, którą znajdziesz tylko U nas! Przedmiotem...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł217,03 m² 9 210,71 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wyjątkowy Dom w Prestiżowej Lokalizacji Osiedle Hubalczyków ! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle rzadko dostępnej nieruchomości położonej na...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 189 m² 587,89 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niepowtarzalna oferta! idealna lokalizacja! działka budowlana zlokalizowana W atrakcyjnym miasteczku letniskowym na polskim wybrzeżu! Mamy ogromną...

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł6 700 m² 16,27 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka we wrześnicy W otulinie lasów! Na sprzedaż działka położona we Wrześnicy gm Sławno, o powierzchni ok 6700 m2. Dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Perła na słupskim rynku nieruchomości - tylko U nas! komfortowy luksus W duecie Z elegancją! apartament 2-poziomowy Z wyposażeniem,...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,60 m² 5 495,87 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Z dużym balkonem! przestrzeń, na którą warto spojrzeć dwa razy! wyjątkowa propozycja W atrakcyjnej cenie 5633,61zł/m2!...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, stara Dąbrowa 3 pokoje, 90 m , działka 2800 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m , położony...

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe , wykończone mieszkanie ! mieszkanie, w którym dobrze się mieszka W miejscu, w którym dobrze się żyje- tego szukasz? tylko my mamy tą...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Leśna Polana, ul. Porzeczkowa. Idealna...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł10 033 m² 159,47 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w sąsiedztwie dynamicznie rozwijającego się osiedla Czereśniowa w Miastku ! Przedmiotem sprzedaży jest działka z mpzp...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość W okazyjnej cenie! tylko 5541 zł/m2- 4 pokojowe! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne, dwustronne i całkowicie rozkładowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 160 m² 504,31 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana 1160 m os. Zachód ul. Banacha! Pełne uzbrojenie Pozwolenie na budowę Projekt dwóch bliźniaków Dom w Arkadiach R2 ** Na...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak 280 m z pięknym ogrodem i garażem 6 pokoi Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie...

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy 70 m w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w ścisłym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! spółdzielcze 2 pokojowe, wyposażone, wolne od zaraz! możliwość zakupu przez obcokrajowców! czynsz tylko 320 zł! Przedmiotem sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie z balkonem położone w bloku na Starym Mieście, usytuowane na I piętrze. Nieruchomość w bardzo dobrym...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość W bloku Z windą! bardzo niski czynsz! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowo przestronne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na szóstym...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110,28 m² 6 791,80 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Piękny, wolnostojący dom, - w stanie częściwo wykończonym- usytuowany niedaleko morza! Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy, parterowy dom...

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł110,28 m² 6 791,80 zł/m²

Monika Rudnik

Monika Rudnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109 m² 8 431,19 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie Z ogródkiem, dużą piwnicą I miejscem parkingowym W cenie! bez pcc! nowość tylko U nas! słupsk/siemianice...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł88,09 m² 6 799,86 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ostatnia połówka na sprzedaż ! nowa inwestycja 2 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej ! jest to propozycja dla nabywców oczekujących wysokiego...

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł230 m² 3 382,61 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy dla Was nową, wyjątkową ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Damnica! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł51 m² 10 176,47 zł/m²

Telimena Ryta

Telimena Ryta

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! M3 dopięte na ostatni guzik! W cenie miejsce parkingowe na wyłączność I duża piwnica! cenisz wysoką jakość? nie musisz...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110,28 m² 8 151,98 zł/m²

Patrycja Kocieniewska

Patrycja Kocieniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:715 m²

Piękny, wolnostojący dom, - wykończony wraz Z użytkowym poddaszem - usytuowany niedaleko morza! Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy, parterowy dom...